KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 11933372
nr 1193 3372
Träskulpturer
7 delar, gubbar, signerade OE, 60-talet. Höjd: 25 ca.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:40:30
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr